I s obrovskou marodku bojujeme již tento víkend!

Tento víkend začínáme naší druhou polovinu sezony a to hned se soupeřem asi nejtěžším. Zatím neporažení Alligators přijedou za námi – tentokráte ne na Motorlet, nýbrž do Čelákovic! Ačkoliv se nám zatím nedaří prolomit šňůru proher a marodka se stále rozrůstá, pořád chceme bojovat o první letošní výhru. Přijďte nás podpořit na Městský stadion v Čelákovicích!

Jak se na zápas dostanete?

Hřiště je umístěno na kraji Čelákovic, v blízkosti řeky Labe.
Adresa:
Městský stadion
U Kapličky 1288/8
ČELÁKOVICE

I s obrovskou marodku bojujeme již tento víkend!

Ideálním spojem kromě auta (u stadionu je dostatek místa k zaparkování) se jeví vlak, konkrétně tento níže:

I s obrovskou marodku bojujeme již tento víkend!

Vaše podpora nám opravdu hodně pomůže. Smůla se nám lepí na paty a zranění je opravdu mnoho. Do tohoto zápasu pravděpodobně nezasáhnou:

Jiří Brynda (hamstring), Nikola Antoš (rameno), Michal Svozil (krk), Marek Rezler (rameno), Petr Šubík (koleno), David Vancl (pata), David Kostelka (koleno), Vlastimil Liehne (rameno), Aleš Vavřina (loket), Tomáš Vobořil (hamstring), Štěpán Křížek (biceps), Michal Fojt, Jaroslav Zeman (kotník), Arnošt Pytloun (ruka), Richard Kašlík (ruka), David Ziml (lýtko), Jan Čípek (koleno), Tomáš Vitásek (koleno), Ondřej Krajdl (rameno), Jan Votruba (ruka)

Možná tedy uvidíte některé hráče v netradičních pozicích, i nováčci dostanou více přiležitostí. Jedno však slíbit můžeme. Budeme se rvát celý zápas jak to jen půjde!

I s obrovskou marodku bojujeme již tento víkend!