Rozhovor - Linebacker Marek Rezler

Těsně před prvním zápasem jsme připravili krátký rozhovor s loňským MVP obrany, Markem Rezlerem, který se pro letošní rok z postu middle linebackera přesunul na pozici outside linebackera. Do prvního zápasu bohužel kvůli zranění nezasáhne, jinak je ale jedním ze základních stavebních kamenů obrany Prague Hippos.

Loni ses stal MVP defense. Čím sis to podle tebe zasloužil?

Abych pravdu řekl, ani sám nevím... Vždy jsem se snažil udělat svou práci nejlíp, jak jsem mohl, pomáhat těm, kteří potřebovali, poradit a vyburcovat tým.

Do nové sezóny si se z pozice middle linebackera přesunul na outside linebackera, co k tomu podle tebe trenéry vedlo a jak si na novou pozici zvykáš?

Velice nerad jsem opustil pozici middla, protože mi sedí na můj styl hraní, ale podle trenérů nám chyběl člověk na pozici outsida, tak to padlo na mě... Beru to jako výzvu a novou zkušenost do nové sezóny. Ale pokud by byla možnost, rád bych se vrátil na svůj původní post, kde můžu hrát hlavou :-) .

Jak se těšíš na novou sezónu, jak to vidíš s Hippos?

Na novou sezónu se velice těším, jako po každé pauze mezi sezónami. Myslím si, že to tento rok nebudeme mít vůbec lehké. Jak po finanční stránce, není tajemstvím, že s našimi loňskými sponzory jsme se dále nedomluvili na spolupráci, tak hlavně i herně. Nový head coach, nový playbook, nový styl hry. Uvidíme, jak se s touto sezónou popereme. Držte nám palce!